Zjednodušujeme, vysvetľujeme, pomáhame

Našou víziou je premeniť tlačiarne v ľahko ovládateľných pomocníkov. Chceme vám celý proces objednávky a výmeny tonerov uľahčiť tak, aby ste vždy mohli tlačiť za rozumnú cenu a bez obáv, že ste objednali alebo urobili niečo zle.

Záleží nám nielen na vašom komforte, ale aj na životnom prostredí. Preto vždy radi odvezieme použité tonery a ekologicky ich zlikvidujeme.

Zaujíma ma, ako to celé vzniklo
O nas

Ako to všetko začalo?

"Keď som si pred mnohými rokmi kúpil svoju prvú atramentovú tlačiareň a riešil výmenu náplne, narazil som hneď na niekoľko problémov. Zložité značenie, originálne náplne skoro rovnako drahé ako nová tlačiareň, neoriginálne zase dosť nekvalitné.

Nakoniec som sa rozhodol prejsť na laserovú tlačiareň, ale ani to môj problém úplne nevyriešilo. Stále som tápal, ako tlačiť spoľahlivo a s nízkymi nákladmi ... "

O nas

O naše know-how sa chceme podeliť

"... Začal som hľadať a zhromažďovať potrebné informácie. Postupne som zisťoval, že riešenie nie je vôbec zložité, ale chýbajú mi návody a kvalitné materiály. Musel som dlho hľadať a skúšať, aby som presne zistil, ako postupovať pri plnení tonera a ktoré neoriginálne tonery si vybrať, aby som získal kvalitný produkt za dobrú cenu.

Keď už som tieto informácie mal, bolo mi ľúto nechať si ich pre seba. A práve to bol hlavný impulz pre založenie firmy Tonersyp. Všetko, čo sme za tie roky nazhromaždili, teraz nájdete v našej poradni. "

- Radoslav Kulla, zakladateľ Tonersypu

O nas

Uľahčíme vám prácu s vašou tlačiarňou

Vysoké náklady, komplikované značenie a neprehľadný výber. S týmito problémami sa skôr či neskôr stretol každý, kto s tlačiarňami pracoval. Pomôžeme vám prekonať tieto prekážky.

Poskytneme vám vždy nielen potrebné produkty v prehľadnom e-shope, ale aj podrobné informácie a návody. S nami budete vždy vedieť, ktorý toner vybrať, ako ho vymeniť a ako vyriešiť najčastejšie problémy, aby ste mohli rýchlo tlačiť. Objednávku vždy urobíte na pár kliknutí, aj v prípade, keď nie ste s tlačiarňami práve kamaráti.

O nas

Kto s vami v Tonersype komunikuje?

Jana Andrea

Jana a Andrea

Jána a Andrea sa starajú o bleskové vybavenie každej vašej objednávky. Ak potrebujete tlačiť čo najskôr, zaujímajú vás podrobnosti o objednávke alebo chcete pomôcť s vyhľadaním ideálneho tonera do tlačiarne, práve Jana s Andreou vám pomôžu.

Zdeňka

Zdeňka

Zvoní vám pár dní po nákupe telefón? To len Zdenka zisťuje, či bola zásielka v poriadku doručená a či nepotrebujete akokoľvek pomôcť s inštaláciou tonera či náplne. Nebojte sa Zdenke oznámiť svoje dojmy a pripomienky, ktoré nám pomôžu pri vylepšovaní našich služieb.

Radoslav

Radoslav

Radoslav stál pri zrode Tonersypu a je to práve on, kto od nuly zisťoval všetky informácie o tlačiarňach a náplniach. Stále s nadšením vyhľadáva nové materiály a vymýšľa efektívne spôsoby plnenia. Pri tlači tisícok stránok dáva poriadne zabrať našim testovacím tlačiarňam.


Komu sme už s tonermi
a náplňami pomohli?

Heureka.sk - Overený zákazník
19.5.2024 03:39:29
Spokojnosť so službami obchodu j s tovarom.
Hodnotenie
Komunikácia
Dodacia lehota
Heureka.sk - Overený zákazník
18.3.2024 16:59:43
lacné riešienie
Pán mi poradil ohľadom výberu tovaru v celkom rýchlom čase
Hodnotenie
Komunikácia
Dodacia lehota
Úplné hodnotenie

Praktické tipy
a informácie za zákulisia

Zaujíma vás, ako vybrať kvalitný toner a ako ho správne vymeniť? Chcete poznať novinky a zaujímavosti zo sveta tlačiarní? Sledujte nás na Facebooku alebo odoberajte náš YouTube kanál a zostaňte v obraze.

Sledujte nás na Facebooku alebo odoberajte náš YouTube kanál a zostaňte v obraze.

Facebook YouTube