Tonery do tlačiarní Samsung

Tonery do tlačiarní Samsung
Zadajte model tlačiarne alebo kód tonera/náplne
?
Najlepšie funguje vyhľadávanie podľa modelu tlačiarne. Ako zistíte názov svojho modelu? Poradíme vám v tomto návode.

Jednoduché vyhľadanie správneho produktu do vašej tlačiarne

Vyberte si tonery do tlačiarní Samsung podľa modelu tlačiarne

Samsung ML
Samsung SF

Najpredávanejšie tonery do tlačiarní Samsung

Aké tonery a náplne do tlačiarní Samsung si môžete vybrať

Do tlačiarne Samsung si môžete vybrať originálne tonery, ktoré sú vyrobené priamo výrobcom tlačiarne a zaručujú najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť. Nevýhodou originálnych cartridge Samsung je ich vysoká cena. Preto mnoho zákazníkov volí lacnejšie neoriginálne tonery – kompatibilné alebo renovované.

Kompatibilné tonery sú nové náplne vyrobené inou firmou ako Samsung, ale určené pre konkrétne modely tlačiarní Samsung.

Renovované tonery sú použité originálne náplne Samsung, ktoré boli skontrolované, znova naplnené a otestované. Pri správnom výbere môžu kompatibilné a renovované tonery perfektne poslúžiť a ušetriť veľkú časť nákladov na tlač.

V posledných rokoch môžete na krabiciach tonerov do tlačiarní Samsung nájsť označenie spoločnosti HP. Dôvodom je prevzatie výroby tlačiarní Samsung spoločnosťou HP. Náplne, ktoré sa predtým predávali pod značkou Samsung, nájdete teraz aj pod novým kódom HP.

Na čo si dať pri výbere neoriginálneho tonera pozor

Medzi výrobcami neoriginálnych tonerov do tlačiarní Samsung sú veľké rozdiely, správny výber dodávateľa je preto veľmi dôležitý. Najmä najlacnejšie neoriginálne tonery nemusia byť dostatočne kvalitné.

Pri náplniach do čiernobielych tlačiarní býva rozdiel najmä v ostrosti a sýtosti textu a v spoľahlivosti tonerov. U farebných tlačiarní sú však rozdiely v kvalite neoriginálnych tonerov oveľa väčšie. Môžu spôsobovať problémy s kalibráciou, špinavé výtlačky, nekvalitné farby alebo sypanie tonera.


Prečo zvoliť tonery do Samsung od Tonersyp.sk?

V našom e-shope nájdete iba kvalitné kompatibilné a renovované tonery do tlačiarní Samsung od starostlivo vybraných výrobcov. Tonery dôsledne testujeme tak, aby sa ich kvalita čo najviac blížila originálnym tonerom. Strážime tiež, aby naše tonery mali aktuálne čipy a po vložení do tlačiarne sa bez problémov načítali.

Všetky kompatibilné a renovované náplne do tlačiarní Samsung dodávame s doživotnou zárukou, ktorá trvá až do úplného spotrebovania tonera.

Ako nájsť správny toner do tlačiarne Samsung

Ak hľadáte toner do tlačiarne Samsung, je dôležité vybrať ten správny. Ako to urobiť?

Najjednoduchším spôsobom je podľa modelu tlačiarne, ktorý nájdete na samotnej tlačiarni. Model tlačiarne alebo jeho časť stačí napísať do vyhľadávacieho poľa, kde sa vám zobrazia všetky tonery do danej tlačiarne Samsung, ktoré sú s ním kompatibilné.

Napríklad na vyhľadanie náplne do populárnej tlačiarne Samsung Xpress M2070 stačí do vyhľadávača zadať M2070. Môžete tiež zadať priamo označenie tonera, ktorý hľadáte (napríklad MLT-D111L).


Články a ďalšie informácie k tonerom do tlačiarní Samsung