Recenzie a skúsenosti

Sme vďační za všetky hodnotenia, ktoré od Vás dostávame. Spätná väzba nás neustále motivuje vytvárať kvalitnejšie produkty, prinášať užitočnejšie rady a vylepšovať naše služby tak, aby každý ďalší nákup bol pre vás lepším zážitkom.

Mgr. Radoslav Kulla
Našou víziou je premeniť tlačiarne na ľahko ovládateľných pomocníkov. Chceme vám celý proces objednávky a výmeny tonerov uľahčiť natoľko, aby ste vždy mohli tlačiť za rozumnú cenu a bez akýchkoľvek obáv.
Radoslav Kulla
ZAKLADATEĽ TONERSYP.SK
Heureka.sk - Overený zákazník
Odporučam
30.11.2023 08:02:40
Heureka.sk - Overený zákazník
Som nadmieru spokojný.
15.11.2023 14:36:36
Heureka.sk - Overený zákazník
Dodanie podľa sľúbeného termínu.
29.10.2023 17:04:41
Heureka.sk - Overený zákazník
Všetko ok
25.10.2023 05:04:23
Heureka.sk - Overený zákazník
Bezproblémová komunikácia s obchodom.
11.9.2023 15:58:09
LI-NOX Tlačiarne
Veľmi korektný a priateľský prístup k zákazníkovi. Seriózny a zodpovedný prístup k obchodu.Len málo takých firiem dnes nachádzam.
pred 5 mesiacmi
Marianna Jurčáková
Fotovalce vymenené podľa rád na tomto eshope a všetko funguje. Kúpu odporúčam a takisto preštudovanie stránok. Výborná pomoc, ďakujem. 😊👍
pred 9 mesiacmi
Filip Kecskés
SAMSUNG CLX- NASYPAL SOM ,vymenil CIP a slape to!!! Vynikajuca podpora predajcu -ponuka a zasiela navody ...a dokonca telefonicky ma kontaktoval ci je vsetko v poriadku a ponukol pomoc na dialku. Plniaca sada - odporucam je tam vsetko-viac ako som ocakaval. URCITE OBJEDNAM AJ NA BUDUCE.
pred 9 mesiacmi
Farnosť Rybník
Ďakujem za ochotné rady a pomoc pri riešení mojich problémov s kopírkou. Trpezlivo a profesionálne ste mi pomohli.
pred 8 mesiacmi
Samuel Kolestik
Veľmi vrelo odporúčam tento obchod Obchod má velmi dobre zpracované prehľadné stránky, výborné poradenstvo, široký výber kvalitných bezproblémových tonerov a k tomu úžasné ceny, čo som ako študent s nižším rozpočtom veľmi ocenil. Tovar prišiel za veľmi rýchlu dobu, čo ma taktiež potešilo. Mám veľmi pozitívne skúsenosti s ich infolinkou, kde sa ku mne správali veľmi milo a ochotne, akékoľvek nejasnosti alebo problémy boli pripravení okamžite riešiť a celkovo som vďaka tomu mal veľmi príjemný zákaznický zážitok. Nakupoval som u nich 1. krát, určite však v budúcnosti nakúpim znovu.
pred 2 rokmi

Recenzie z portálu Heureka.sj sú od overených zákazníkov. Prevádzkovateľ portálu zašle po nákupe našim zákazníkom dotazník spokojnosti na e-mailovú adresu, ktorú uviedli v objednávke, čím máme zaručené, že ide skutočně o našich zákazníkov a nie tretie osoby.

Recenzie z portálu Google môžu vkladať naši zákazníci, ale aj tretie osoby, a preto sú tieto recenzie neoverené.