Recenzie a skúsenosti

Sme vďační za všetky hodnotenia, ktoré od Vás dostávame. Spätná väzba nás neustále motivuje vytvárať kvalitnejšie produkty, prinášať užitočnejšie rady a vylepšovať naše služby tak, aby každý ďalší nákup bol pre vás lepším zážitkom.

Mgr. Radoslav Kulla
Našou víziou je premeniť tlačiarne na ľahko ovládateľných pomocníkov. Chceme vám celý proces objednávky a výmeny tonerov uľahčiť natoľko, aby ste vždy mohli tlačiť za rozumnú cenu a bez akýchkoľvek obáv.
Radoslav Kulla
ZAKLADATEĽ TONERSYP.SK
Heureka.sk - Overený zákazník
Veľká spokojnosť.
30.1.2023 07:06:20
Heureka.sk - Overený zákazník
Kvalitný tovar a rýchle dodanie.
27.1.2023 07:36:35
Heureka.sk - Overený zákazník
Jednoznačne odporúčam, podrobne vysvetlený postup ako postupovať, rýchlosť dodania, máloktorý obchod je takto do detailu prepracovaný..
15.1.2023 07:18:54
Heureka.sk - Overený zákazník
Dobrá komunikácia,ochota a rýchle dodanie tovaru
29.12.2022 08:07:22
Heureka.sk - Overený zákazník
Rýchle doručenie a kvalitný tovar dakujem
7.12.2022 05:32:46
Marek Varga
Maximálne spokojný. Rýchle doručenie objednávky, prehľad a informovanosť o stave objednávky.
pred 3 mesiacmi
Erika Brejčáková
Kvalitný tovar, rýchle dodanie a veľmi príjemný prístup a profesionálny prístup pracovníkov.
pred 4 mesiacmi
Samuel Kolestik
Veľmi vrelo odporúčam tento obchod Obchod má velmi dobre zpracované prehľadné stránky, výborné poradenstvo, široký výber kvalitných bezproblémových tonerov a k tomu úžasné ceny, čo som ako študent s nižším rozpočtom veľmi ocenil. Tovar prišiel za veľmi rýchlu dobu, čo ma taktiež potešilo. Mám veľmi pozitívne skúsenosti s ich infolinkou, kde sa ku mne správali veľmi milo a ochotne, akékoľvek nejasnosti alebo problémy boli pripravení okamžite riešiť a celkovo som vďaka tomu mal veľmi príjemný zákaznický zážitok. Nakupoval som u nich 1. krát, určite však v budúcnosti nakúpim znovu.
pred rokom
Veronika Piscová
Profesionálny prístup pracovníkov, kvalitný tovar, rýchle dodanie.
pred 2 mesiacmi
Zdenko Horvát
maximálna spokojnosť, rýchle dodanie objednaného tovaru,dobrá komunikácia obchodu. tovar prišiel v poriadku, všetko pasuje ako má.
pred 11 mesiacmi

Recenzie z portálu Heureka.sj sú od overených zákazníkov. Prevádzkovateľ portálu zašle po nákupe našim zákazníkom dotazník spokojnosti na e-mailovú adresu, ktorú uviedli v objednávke, čím máme zaručené, že ide skutočně o našich zákazníkov a nie tretie osoby.

Recenzie z portálu Google môžu vkladať naši zákazníci, ale aj tretie osoby, a preto sú tieto recenzie neoverené.