Recenzie a skúsenosti

Sme vďační za všetky hodnotenia, ktoré od Vás dostávame. Spätná väzba nás neustále motivuje vytvárať kvalitnejšie produkty, prinášať užitočnejšie rady a vylepšovať naše služby tak, aby každý ďalší nákup bol pre vás lepším zážitkom.

Mgr. Radoslav Kulla
Našou víziou je premeniť tlačiarne na ľahko ovládateľných pomocníkov. Chceme vám celý proces objednávky a výmeny tonerov uľahčiť natoľko, aby ste vždy mohli tlačiť za rozumnú cenu a bez akýchkoľvek obáv.
Radoslav Kulla
ZAKLADATEĽ TONERSYP.SK
Heureka.sk - Overený zákazník
Spokojnosť so službami obchodu j s tovarom.
19.5.2024 03:39:29
Heureka.sk - Overený zákazník
lacné riešienie
Pán mi poradil ohľadom výberu tovaru v celkom rýchlom čase
18.3.2024 16:59:43
Heureka.sk - Overený zákazník
prehľadnosť stránky tipy a rady ako inštalovať či ušetriť... rýchlosť doručenia
14.3.2024 10:09:24
Heureka.sk - Overený zákazník
Veľmi spokojný s komunikáciou obchodu
9.3.2024 20:14:29
Heureka.sk - Overený zákazník
Maximálna spokojnosť, výbiorná komunikácia ... , slušný prístup
8.3.2024 10:33:27
Samuel Kolestik
Veľmi vrelo odporúčam tento obchod Obchod má velmi dobre zpracované prehľadné stránky, výborné poradenstvo, široký výber kvalitných bezproblémových tonerov a k tomu úžasné ceny, čo som ako študent s nižším rozpočtom veľmi ocenil. Tovar prišiel za veľmi rýchlu dobu, čo ma taktiež potešilo. Mám veľmi pozitívne skúsenosti s ich infolinkou, kde sa ku mne správali veľmi milo a ochotne, akékoľvek nejasnosti alebo problémy boli pripravení okamžite riešiť a celkovo som vďaka tomu mal veľmi príjemný zákaznický zážitok. Nakupoval som u nich 1. krát, určite však v budúcnosti nakúpim znovu.
pred 2 rokmi
terezia tirpakova
rýchle vybavenie objednávky a veľká spokojnosť
pred mesiacom
LI-NOX Tlačiarne
Veľmi korektný a priateľský prístup k zákazníkovi. Seriózny a zodpovedný prístup k obchodu.Len málo takých firiem dnes nachádzam.
pred rokom
Marianna Jurčáková
Fotovalce vymenené podľa rád na tomto eshope a všetko funguje. Kúpu odporúčam a takisto preštudovanie stránok. Výborná pomoc, ďakujem. 😊👍
pred rokom
Filip Kecskés
SAMSUNG CLX- NASYPAL SOM ,vymenil CIP a slape to!!! Vynikajuca podpora predajcu -ponuka a zasiela navody ...a dokonca telefonicky ma kontaktoval ci je vsetko v poriadku a ponukol pomoc na dialku. Plniaca sada - odporucam je tam vsetko-viac ako som ocakaval. URCITE OBJEDNAM AJ NA BUDUCE.
pred rokom

Recenzie z portálu Heureka.sj sú od overených zákazníkov. Prevádzkovateľ portálu zašle po nákupe našim zákazníkom dotazník spokojnosti na e-mailovú adresu, ktorú uviedli v objednávke, čím máme zaručené, že ide skutočně o našich zákazníkov a nie tretie osoby.

Recenzie z portálu Google môžu vkladať naši zákazníci, ale aj tretie osoby, a preto sú tieto recenzie neoverené.