Pásky TZE do štítkovačov Brother

Pásky TZE do štítkovačov Brother
Zadajte model tlačiarne alebo kód tonera/náplne
?
Najlepšie funguje vyhľadávanie podľa modelu tlačiarne. Ako zistíte názov svojho modelu? Poradíme vám v tomto návode.

Jednoduché vyhľadanie správneho produktu do vašej tlačiarne

V tejto kategórii nájdete pásky TZe do štítkovačiek Brother P-touch. Ak hľadáte pásky štítky/etikety do tlačiarní Brother QL a Brother TD nájdete ich v kategórii Štítky do tlačiarní Brother.

Vyberte si pásky TZE do štítkovačov Brother podľa modelu tlačiarne

Brother P-touch

Najpredávanejšie pásky TZE do štítkovačov Brother

Čo sú TZe pásky do štítkovačov Brother

Pásky do štítkovača Brother sú náhradné cartridge do tlačiarní odolných štítkov Brother P-touch. Používajú sa na označovanie najrôznejších povrchov v elektrotechnike, inštalatérstve, skladoch, výrobe, logistike ale aj v kancelárii. Môžete ich použiť na označenie káblov, rúrok, regálov, krabíc, zložiek, zásuviek a radu ďalších predmetov.


Aký je rozdiel medzi originálnou a kompatibilnou páskou do štítkovača Brother

Zatiaľ čo originálne pásky Brother TZe sú vyrábané a distribuované spoločnosťou Brother, kompatibilné pásky vyrábajú iní výrobcovia.


Prečo si vybrať kompatibilné pásky do štítkovača Brother práve na Tonersyp.sk

Kompatibilné pásky do tlačiarní štítkov Brother sú lacnejšie ako originálne, kvalita pások jednotlivých výrobcov sa však môže líšiť. Rozdiely môžu byť napríklad v kvalite lepidla, odolnosti alebo v tom, či kazeta s páskou správne funguje po celú dobu svojej životnosti.

Na Tonersyp.sk ponúkame kompatibilné pásky od vybraných overených výrobcov. Pásky, ktoré ponúkame, testujeme a tiež sami používame. Môžete sa s nimi stretnúť napríklad na niektorých našich renovovaných toneroch, ktoré s nimi označujeme. Dbáme na to, aby boli dostatočne pevné, odolné a dobre lepili.


Výhody kompatibilných pások do štítkovačov Brother od Tonersyp.sk:

  • Úspora viac ako 50%: V porovnaní s originálnou páskou Brother TZe sú naše pásky aj o viac ako polovicu lacnejšie.
  • Kvalitná tlač: Tlač s týmito páskami je vždy dobre čitateľný a odolný.
  • Odolnosť a kvalita lepidla: Tieto pásky dobre lepia a sú veľmi odolné. Sami ich preto používame na značenie tonerov, regálov a ďalších predmetov.
  • Univerzálne použitie: Tieto pásky sú rovnako ako originálne pásky Brother vhodné na označovanie rovných povrchov z rôznych materiálov vrátane kovov, keramiky, papiera, nábytku a ďalších.

Aké typy pások do štítkovačiek Brother sú k dispozícii

Pásky do štítkovača sa líšia podľa šírky, farby textu, farby podkladu, typu použitého lepidla a materiálu. Sú odolné voči poveternostným vplyvom. K dispozícii sú napríklad:

Ako vybrať správnu pásku do štítkovača Brother

Štandardné pásky TZe, flexibilné pásky TZe-FX a silne lepiace pásky TZe-S je možné použiť v ktoromkoľvek štítkovači. Zmršťovacie bužírky HSe je možné použiť iba v niektorých vybraných modeloch, napríklad v Brother P-touch E550w.

Každá tlačiareň štítkov Brother P-touch podporuje pásky iba do určitej šírky.

  1. V lacnejších tlačiarňach (napríklad Brother PT-P300BT alebo Brother PT-H105) je možné spravidla použiť iba užšie, napríklad 12mm TZe pásky.
  2. Modely vyšších radov zvládnu vytlačiť aj 24mm TZe pásky (napríklad P-touch E550w).
  3. Najširšie 36mm TZe pásky je možné použiť v modeloch najvyšších radov (napríklad Brother PT-P910BT P-Touch Cube Pro).

Na našom webe nájdete široký sortiment kvalitných kompatibilných pások do štítkovačov Brother. Kompatibilné pásky sami testujeme a zisťujeme, či dostatočne lepia a sú dostatočne odolné. Môžete si vybrať z rôznych veľkostí, farieb a materiálov podľa vašich potrieb a preferencií.

Najrýchlejšia cesta na vyhľadanie správnej pásky do tlačiarne štítkov? Do vyhľadávacieho poľa jednoducho zadajte váš model tlačiarne alebo jeho časť (napríklad PT-H105) alebo označenie konkrétnej pásky, ktorú hľadáte (napríklad TZe-231).Články a najčastejšie otázky k páskam TZE do štítkovačov Brother