Štítky do tlačiarní Brother

Štítky do tlačiarní Brother
Zadajte model tlačiarne alebo kód tonera/náplne
?
Najlepšie funguje vyhľadávanie podľa modelu tlačiarne. Ako zistíte názov svojho modelu? Poradíme vám v tomto návode.

Jednoduché vyhľadanie správneho produktu do vašej tlačiarne

V tejto kategórii nájdete štítky/etikety do tlačiarní Dymo LabelWriter. Ak hľadáte pásky do štítkovačiek na tlač odolných plastových štítkov, nájdete ich v kategórii pásky do štítkovačov DYMO.

Čo sú štítky do tlačiarní etikiet Brother?

Štítky do tlačiarní etikiet DYMO sú špeciálne samolepiace etikety balené v roliach určené na použitie v tlačiarňach štítkov DYMO LabelWriter. Používajú sa na označovanie rôznych produktov, zásielok alebo dokumentov. Vyrábajú sa v rôznych rozmeroch. Jednotlivé štítky sú na rolke už predrezané na konkrétny rozmer.


Aké štítky do tlačiarní DYMO u nás nájdete?

V tejto kategórii nájdete štítky DYMO rôznych rozmerov. Ponúkame štítky na balíky, adresné štítky alebo multifunkčné štítky. Okrem najbežnejších bielych štítkov u nás nájdete aj priehľadné štítky.


Tu sú najpoužívanejšie štítky do tlačiarní DYMO:


Okrem originálnych štítkov DYMO ponúkame aj lacnejšie kompatibilné štítky. Aký sa líši od originálnych? Zatiaľ čo originálne štítky sú vyrábané a distribuované výrobcami tlačiarní, kompatibilné pásky vyrábajú iní výrobcovia. Kompatibilné štítky sú oveľa lacnejšie a pomôžu vám ušetriť značnú časť nákladov na značenie. Na druhú stranu je nutné štítky starostlivo vybrať, výrobcov kompatibilných štítkov existuje veľký rad.


Prečo si vybrať kompatibilné štítky do tlačiarní DYMO práve na Tonersyp.sk

Kompatibilné štítky do tlačiarní DYMO sú lacnejšie ako originálne, kvalita pások jednotlivých výrobcov sa však môže líšiť. Rozdiely môžu byť napríklad v kvalite lepidla a odolnosti, v tom, či sa neodlepujú vo vnútri tlačiarne, ale aj v tom, či tlačiareň etikety akceptuje. Tlačiarne štítkov DYMO sú totiž vyrobené tak, aby akceptovali iba niektoré role etikiet.

Na Tonersyp.sk ponúkame kompatibilné etikety od vybraných overených výrobcov. Etikety, ktoré ponúkame, testujeme a aj sami používame v každodennej prevádzke. Dbáme na to, aby:

  • boli odolné
  • dobre lepili
  • aby ich tlačiarne bez problémov prijali

A pokiaľ sa na Tonersyp.sk zaregistrujete, nakúpite všetky štítky do tlačiarní DYMO za výhodnejšie ceny

Je nutné v tlačiarni DYMO meniť toner?

Nie je. Tlačiarne štítkov DYMO LabelWriter využívajú technológiu priamej termotlače. Priama termotlač je metóda, pri ktorej sa používajú etikety s termocitlivou vrstvou. Tlačová hlava v tlačiarni etiketu na niektorých miestach zahreje, a tým sa stmaví farba termocitlivej vrstvy na etikete. Táto metóda je rýchla, jednoduchá a lacná, pretože nevyžaduje žiadny toner, náplň ani pásku. Stačia vám iba štítky.

A ako štítky v tlačiarni DYMO vymeniť? Postup je veľmi jednoduchý. Pomôže vám videonávod Ako vymeniť štítky v tlačiarni DYMO.


Ako vybrať správne štítky do tlačiarne etikiet?

Každá tlačiareň etikiet podporuje štítky do určitej šírky. V lacnejších tlačiarňach je možné spravidla použiť iba užšie etikety, v modeloch vyšších radov potom aj tie najširšie.

Najrýchlejšia cesta na vyhľadanie správnych štítkov do tlačiarne štítkov DYMO spočíva v zadaní modelu vašej tlačiarne. Náš vyhľadávač vám vždy ponúkne iba tie etikety, ktoré budú pasovať do vašej tlačiarne štítkov. Ako na to? Do vyhľadávacieho poľa jednoducho zadajte váš model tlačiarne alebo jeho časť. Ak hľadáte štítky do tlačiarne DYMO LabelWriter 450, stačí do vyhľadávacieho poľa napísať DYMO 450. Správne štítky nájdete aj podľa označenia konkrétnych štítkov, napríklad 99014.