Tonerový prášok

Zadajte model tlačiarne alebo kód tonera/náplne
?
Najlepšie funguje vyhľadávanie podľa modelu tlačiarne. Ako zistíte názov svojho modelu? Poradíme vám v tomto návode.

Jednoduché vyhľadanie správneho produktu do vašej tlačiarne

Vyberte si tonerový prášok podľa značky tlačiarne

Najpredávanejšie tonerový prášok

Tonerový prášok pre Lexmark C3220K0, MC3224/MC3326/C3224 čierny
Čierna
Kapacita: 500 stránok
Tonerový prášok pre Xerox C230/C235 čierny
Čierna
Kapacita: 500 stránok
Tonerový prášok pre HP W1106A, HP Laser 107a/107w//MFP 135w/137fnw
Čierna
Kapacita: 1000 stránok
Tonerový prášok pre Xerox C230/C235 magenta
Magenta
Kapacita: 500 stránok
Tonerový prášok pre Lexmark C3220M0, MC3224/MC3326/C3224 magenta
Magenta
Kapacita: 500 stránok
Tonerový prášok pre Lexmark C3220Y0, MC3224/MC3326/C3224 žltý
Žltá
Kapacita: 500 stránok
Tonerový prášok pre Xerox C230/C235 cyan
Cyan
Kapacita: 500 stránok
Tonerový prášok pre Xerox C230/C235 žltý
Žltá
Kapacita: 500 stránok
Tonerový prášok pre Lexmark C3220C0, MC3224/MC3326/C3224 cyan
Cyan
Kapacita: 500 stránok
Tonerový prášok pre HP W1420A, HP LaserJet MFP M110w/M140w
Čierna
Kapacita: 1000 stránok

Čo je tonerový prášok?

Tonerový prášok alebo tiež tonerový prach je materiál používaný ako náplň do tonera v laserových tlačiarňach a kopírkach, ktorý plní funkciu farbiva. Skladá sa z malých častíc plastu, voskov, pigmentov, sadzí a ďalších zložiek.

Tonerový prášok sa prenáša na papier pomocou elektrostatického náboja a v zapekacej jednotke laserovej tlačiarne sa pomocou tepla a tlaku spojí s papierom.

Samostatný tonerový prášok z našej ponuky je možné použiť na svojpomocné plnenie prázdnych tonerov do laserových tlačiarní. S vlastnoručne doplneným tonerom tlačíte lacno a zároveň ekologicky.

Ako sa tonerový prášok používa?

S tonerovým práškom si môžete jednoducho doplniť prázdny toner vo vašej tlačiarni. Aby sme vám plnenie čo najviac uľahčili, pripravili sme podrobné návody na plnenie tonerov. Vždy odporúčame plniť iba originálne tonery, ktoré majú najvyššiu kvalitu.

Prečo zvoliť tonerový prášok od Tonersyp.sk

Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že medzi práškami do tonera nie je žiadny rozdiel. Rozdiely v kvalite sú však medzi jednotlivými výrobcami značné. Nekvalitný alebo nesprávny tonerový prášok môže rovnako ako nekvalitný toner zhoršiť kvalitu tlače, ale aj poškodiť niektoré diely v tlačiarni.

Preto pre vás od dodávateľov tonerových práškov z celého sveta vyberáme iba tie najlepšie, a nikdy nerozhoduje len najnižšia cena. Preferujeme výrobcov z Japonska a USA. Tonerový prášok sami testujeme na vlastných tlačiarňach a do ponuky zaradíme len taký, ktorý splní naše prísne kvalitatívne kritériá.

S našimi tonerovými práškami preto na farebných tlačiarňach vytlačíte krajšie farby a na čiernobielych tlačiarňach sýtejšie texty. Veľa tonerov je možné vďaka vysokej kvalite tonerového prášku plniť opakovane. Pokiaľ použijete tonerový prášok z e-shopu Tonersyp, bude tlač tiež oveľa kvalitnejšia ako tlač s najlacnejšími kompatibilnými tonermi.

Nami ponúkané tonerové prášky taktiež vyhovujú smernici RoHS o obmedzení používania niektorých nebezpečných látok v elektrických a elektronických zariadeniach.

Pokiaľ sa pri nákupe zaregistrujete, automaticky nakúpite tonerový prášok za výhodnejšie ceny.

Ako nájsť správny tonerový prášok do vašej tlačiarne?

Máte prázdny toner, ktorý by sa dal naplniť a znova použiť? V tejto kategórii nájdete tonerový prášok, ktorý bude vo vašej tlačiarni perfektne fungovať.

Tonerový prášok sa v jednotlivých tlačiarňach líši. Aby tlačiareň bez problémov fungovala, je nutné vždy vybrať ten správny.

Najjednoduchším spôsobom, ako nájsť vhodný prášok do tonera, je opísať model tlačiarne, ktorý je uvedený na samotnej tlačiarni. Pokiaľ názov modelu alebo jeho časť zadáte do vyhľadávacieho poľa v našom e-shope, zobrazí sa vám tonerový prášok vhodný do danej tlačiarne.

Napríklad na vyhľadanie materiálu na plnenie tonerov do tlačiarne Brother DCP-L2512, stačí do vyhľadávača zadať L2512. Môžete tiež zadať označenie tonera, ktorý chcete plniť, napríklad TN-2421.


Články a najčastejšie otázky k tonerovému prášku do tlačiarní