Tonery do tlačiarní Brother

Tonery do tlačiarní Brother
Zadajte model tlačiarne alebo kód tonera/náplne
?
Najlepšie funguje vyhľadávanie podľa modelu tlačiarne. Ako zistíte názov svojho modelu? Poradíme vám v tomto návode.

Jednoduché vyhľadanie správneho produktu do vašej tlačiarne

Vyberte si tonery do tlačiarní Brother podľa modelu tlačiarne

Brother HL
Brother MFC

Najpredávanejšie tonery do tlačiarní Brother

Tonery do tlačiarní Brother sú kazety (cartridge) obsahujúce tonerový prášok, ktorý sa v tlačiarni pomocou elektrostatického náboja prenáša na fotovalec a následne na papier. Toner je spotrebný materiál, ktorý budete v tlačiarni najčastejšie meniť.

Ako nájsť správny toner do tlačiarne Brother

Ak hľadáte tonery do tlačiarne Brother, pomocou nášho filtra ľahko vyberiete správny typ tonera podľa modelu vašej tlačiarne. Model tlačiarne Brother nájdete obvykle na prednej alebo hornej strane tlačiarne. Obvykle začína písmenami MFC, DCP alebo HL. Samotné tonery sú potom označované písmenami TN. Ak teda máte napríklad tlačiareň Brother DCP-L2532DW, budete potrebovať toner TN-2421.Aké tonery do tlačiarní Brother si môžete vybrať

Existujú originálne tonery Brother, ktoré sú vyrobené priamo spoločnosťou Brother a zaručujú najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť. Nevýhodou originálnych tonerov je ich vysoká cena. Preto mnoho zákazníkov volí lacnejšie neoriginálne tonery – kompatibilné alebo renovované.

Ako kompatibilné tonery označujeme nové tonery vyrobené inou firmou ako Brother, ale určené pre konkrétny model tlačiarne Brother. Renovované tonery sú použité originálne tonery Brother, ktoré boli skontrolované, znovu naplnené a otestované. Pri správnom výbere môžu kompatibilné aj renovované tonery perfektne poslúžiť a ušetriť veľkú časť nákladov na tlač.

Na čo si dať pri výbere tonera Brother pozor

Pri nákupe tonerov do tlačiarní Brother je možné ušetriť značnú časť nákladov zakúpením lacnejších kompatibilných tonerov. Všetky kompatibilné tonery však nie sú rovnaké. Pri ich výbere si dajte pozor najmä na kvalitu čipu a tonerového prášku v toneri. Čip je malý obvod, ktorý komunikuje s tlačiarňou a informuje ju o stave a type tonera. Nekvalitný čip môže spôsobovať chybové hlásenia tlačiarne alebo nefunkčnosť tonera.

Kvalitný tonerový prášok je dôležitý pre pekné a ostré farby a na vytlačenie požadovaného počtu strán. Dôležité je aj to, aby sa po vložení kompatibilného tonera do tlačiarne Brother správne vynulovalo počítadlo životnosti tonera. O to sa na toneri stará resetovacie koliesko.

U nás nájdete iba otestované tonery s doživotnou zárukou, pri ktorých vieme, že ich tlačiareň správne prijme, správne vynulujú počítadlo životnosti tonera, budú tlačiť pekne a ostro a vytlačia požadovaný počet strán.

Mnoho majiteľov tlačiarní Brother má strach z neznámej kvality neoriginálnych tonerov, a preto používa originálne tonery Brother. S Tonersyp.sk môžete používať renovované alebo kompatibilné tonery úplne bez obáv, pretože:

  • Z možných dodávateľov tonerov z celého sveta si vyberáme iba tie lepšie a nikdy nie podľa najnižšej ceny.
  • Niektoré renovované tonery sami vyrábame a máme tak kvalitu a použitý materiál úplne pod kontrolou. Príkladom sú renovované tonery Brother TN-247 alebo tonery Brother TN-2421.
  • Vo vlastnom testovacom centre pravidelne testujeme kvalitu vybraných tonerov do tlačiarní. Do predaja zaradíme tie, ktoré spĺňajú požiadavky na kvalitu tlače, nízku poruchovosť a dostatočnú kapacitu.
  • Môžeme garantovať, že s tonerom vytlačíte toľko stránok, koľko je uvedených v jeho popise.
  • Testovanie produktov nám tiež pomáha vyberať tonery, ktoré nepoškodia vašu tlačiareň alebo jej diely.
  • S našimi tonermi vytlačíte sýtejšie texty ako s konkurenčnými tonermi.


A pozor. Registrujte sa jednoducho počas nákupu a získajte automatické výhody:

  • výhodnejšiu cenu na všetky tonery a náplne do tlačiarní Brother
  • odvoz a ekologickú likvidáciu prázdnych tonerov zadarmo
  • ročnú záruku vrátenia peňazí za nepoužité alternatívne tonery do tlačiarní Brother

Ako vymeniť toner v tlačiarni Brother

Výmena tonera v tlačiarni Brother je veľmi jednoduchá. Ak sa však chystáte toner vymieňať prvýkrát, pripravili sme pre vás prehľadný videonávod: Ako vymeniť toner v tlačiarňach Brother.


Musím pri výmene tonera meniť aj fotovalec?

Okrem tonerovej kazety obsahujú tlačiarne Brother aj fotovalec, ktorý obvykle nie je nutné meniť spolu s tonerom. Životnosť fotovalcov v tlačiarňach Brother je aj niekoľkokrát vyššia ako životnosť tonera a tlačiareň na nutnosť jeho výmeny obvykle sama upozorní hlásením „Vymeňte fotovalec“.

Hľadáte okrem tonera aj fotovalec? Nájdete ho v kategórii Fotovalce do tlačiarní Brother.


Články a najčastejšie otázky k tonerom do tlačiarní Brother