Tonery do tlačiarní Canon

Tonery do tlačiarní Canon
Zadajte model tlačiarne alebo kód tonera/náplne
?
Najlepšie funguje vyhľadávanie podľa modelu tlačiarne. Ako zistíte názov svojho modelu? Poradíme vám v tomto návode.

Jednoduché vyhľadanie správneho produktu do vašej tlačiarne

V tejto kategórii nájdete tonery a cartridge do laserových tlačiarní Canon. Farby a cartridge do atramentových tlačiarní nájdete v kategórii Farby a náplne do tlačiarní Canon.

Vyberte si tonery do tlačiarní Canon podľa modelu tlačiarne

Canon i-SENSYS LBP
Canon i-SENSYS MF
Canon imageRUNNER ADVANCE
Canon iR
Canon PD

Najpredávanejšie tonery do tlačiarní Canon

Ak hľadáte tonery do laserovej tlačiarne Canon, ste na správnom mieste. Či už potrebujete tonery pre čiernobielu alebo farebnú tlačiareň, ponúkame nielen drahšie originálne, ale aj preverené a cenovo výhodnejšie kompatibilné a renovované tonery pre všetky modely tlačiarní Canon. S výberom správneho tonera vám radi pomôžeme.


Ako nájsť správny toner do tlačiarne Canon

Správny toner pre tlačiareň Canon nájdete ľahko pomocou nášho vyhľadávača. Najjednoduchší spôsob vyhľadávania je podľa modelu tlačiarne, ktorý je uvedený na samotnej tlačiarni. Číslo modelu tlačiarne Canon zvyčajne začína slovom i-SENSYS LBP alebo i-SENSYS MF. Napríklad Canon i-SENSYS LBP236dw, Canon i-SENSYS MF643cdw alebo Canon i-SENSYS MF657Cdw. Ak zadáte tento model alebo jeho časť do vyhľadávacieho poľa, zobrazia sa vám všetky tonery do danej tlačiarne Canon, ktoré sú s ním kompatibilné.

Do vyhľadávača môžete tiež zadať označenie modelu tonera, ktorý hľadáte, napríklad Canon 067H, Canon 070H alebo Canon 071H.Aké tonery do tlačiarní Canon existujú?

Pri nákupe tonera do tlačiarní Canon máte na výber medzi originálnymi a neoriginálnymi tonermi. Originálne tonery Canon vyrába a distribuuje priamo spoločnosť Canon. Originálne tonery Canon majú zaručenú kvalitu a spoľahlivosť, ale aj oveľa vyššiu cenu.

Neoriginálne tonery do tlačiarní Canon vyrábajú iné spoločnosti. Tieto tonery môžu byť lacnejšie, ale ich kvalita a spoľahlivosť sa môže výrobca od výrobcu líšiť. Medzi neoriginálnymi tonermi Canon rozlišujeme dva typy: kompatibilné a renovované.

Kompatibilné tonery sú nové tonery, ktoré sú navrhnuté tak, aby fungovali s určitými modelmi tlačiarní Canon. Renovované tonery sú použité originálne tonery, ktoré boli repasované, znovu naplnené a otestované.

Pri správnom výbere môžu kompatibilné aj renovované tonery perfektne poslúžiť a ušetriť veľkú časť nákladov na tlač.


Na čo si dať pri výbere neoriginálneho tonera do tlačiarne Canon pozor

Medzi výrobcami neoriginálnych tonerov do tlačiarní Canon sú veľké rozdiely, správny výber dodávateľa je preto veľmi dôležitý. Najmä najlacnejšie neoriginálne tonery nemusia byť dostatočne kvalitné.

Pri toneroch do čiernobielych tlačiarní býva rozdiel najmä v ostrosti a sýtosti textu a v spoľahlivosti tonerov. Pri farebných tlačiarňach sú potom rozdiely v kvalite neoriginálnych tonerov oveľa väčšie. Môžu spôsobovať problémy s kalibráciou, špinavé výtlačky, nekvalitné farby alebo sypanie tonera.


Prečo zvoliť tonery do Canon od Tonersyp.sk

V našom e-shope nájdete iba kvalitné kompatibilné a renovované tonery do tlačiarní Canon od starostlivo vybraných výrobcov. Tonery starostlivo testujeme tak, aby sa ich kvalita čo najviac priblížila originálnym tonerom. Nakupujeme od renomovaných výrobcov napríklad z Nemecka. Strážime tiež, aby naše tonery mali aktuálne čipy a po vložení do tlačiarne sa bez problémov načítali.

Kompatibilné a renovované tonery do tlačiarní Canon navyše dodávame s predĺženou doživotnou zárukou, ktorá trvá až do spotrebovania celého tonera.

A pozor. Registrujte sa jednoducho počas nákupu a získajte automatické výhody:

  • výhodnejšiu cenu na všetky tonery a náplne do tlačiarní Canon
  • odvoz a ekologickú likvidáciu prázdnych tonerov zadarmo
  • ročnú záruku vrátenia peňazí za nepoužité alternatívne tonery do tlačiarní Canon

Články a najčastejšie otázky k tonerom do tlačiarne Canon