Náplne a farby do tlačiarní HP

Náplne a farby do tlačiarní HP
Zadajte model tlačiarne alebo kód tonera/náplne
?
Najlepšie funguje vyhľadávanie podľa modelu tlačiarne. Ako zistíte názov svojho modelu? Poradíme vám v tomto návode.

Jednoduché vyhľadanie správneho produktu do vašej tlačiarne

V tejto kategórii nájdete farby do atramentových tlačiarní HP. Tonerové cartridge do laserových tlačiarní HP nájdete v kategórii Tonery do tlačiarní HP.

Vyberte si náplne a farby do tlačiarní HP podľa modelu tlačiarne

HP Designjet
HP Deskjet
HP Digital Copier
HP Officejet
HP Officejet Pro
HP Photosmart
HP Tango

Najpredávanejšie náplne a farby do tlačiarní HP

Aké druhy farieb a náplní do tlačiarní HP existujú?

Náplne do tlačiarní HP môžu byť originálne, alebo neoriginálne.

Originálne náplne sú vyrábané spoločnosťou HP a majú najlepšiu kvalitu a spoľahlivosť. Sú však tiež oveľa drahšie ako náplne neoriginálne.

Neoriginálne alebo kompatibilné náplne sú najlacnejšie farby do tlačiarne HP. Ide o nové náplne od iných výrobcov, ktoré sú určené pre určitý typ tlačiarne HP. V kvalite kompatibilných náplní však môžu byť veľké rozdiely. Preto v našej ponuke nájdete iba náplne od overených dodávateľov.

Väčšina atramentových cartridgov do tlačiarní HP obsahuje čip, pomocou ktorého tlačiareň s náplňou komunikuje. Preto je dôležité, aby aj kompatibilné náplne obsahovali funkčný čip. Všetky nami ponúkané kompatibilné cartridge sú opatrené najnovším čipom, vďaka ktorému ich tlačiareň bez problémov načíta.

Cartridge aj farby vo fľaštičkách

Okrem cartridge u nás nájdete aj atramenty vo fľaštičkách pre tankové tlačiarne HP Ink Tank alebo HP Smart Tank. Tieto tlačiarne majú namiesto cartridge špeciálne nádržky, do ktorých sa nalieva atrament z fľaštičiek. Tým sa znižuje spotreba materiálov a zvyšuje úspora nákladov na tlač.

Okrem atramentov ponúkame aj tlačové hlavy do atramentových tlačiarní HP.

Náplne do atramentových tlačiarní HP bývajú niekedy tiež označované ako tonery. Z technického hľadiska však o tonery nejde. Na rozdiel od atramentových náplní obsahujú tonerové cartridge tonerový prášok, a preto patria do laserových tlačiarní.

Ako nájsť správnu farbu do tlačiarne HP?

Najistejší spôsob výberu náplne do tlačiarne HP je podľa modelu vašej tlačiarne. Ten je uvedený na samotnej tlačiarni, obvykle na prednej strane alebo v okolí displeja. Číslo modelu tlačiarne HP začína obvykle slovom DeskJet, OfficeJet, ENVY, Smart Tank alebo Ink Tank. Konkrétnym príkladom je napríklad model HP DeskJet 2700 alebo HP DeskJet 2320. Zadaním čísla modelu do vyhľadávacieho poľa na našom e-shope ľahko nájdete všetky cartridge a atramenty do tlačiarne HP, ktoré sú vhodné pre váš model.

Ďalšou možnosťou je pozrieť sa na číslo cartridge, ktorú chcete vymeniť. Číslo nájdete na krabičke aj na samotnej náplni. V oboch prípadoch máva podobu dvoch rôznych kódov – kratšieho a dlhšieho. Napríklad čierna náplň HP 305 je zároveň označená kódom 3YM61AE, náplň 652 potom F6V25AE. Niektoré cartridge sa predávajú aj vo variante s vyššou kapacitou. Tá potom býva označená písmenami XL – napríklad 305XL. Zadaním ktoréhokoľvek z týchto čísel do vyhľadávacieho poľa na našom e-shope ľahko nájdete všetky náplne do tlačiarne HP, ktoré majú rovnaké číslo.

Podľa modelu tlačiarne (HP Ink Tank 415) alebo čísla náplne (napríklad GT53XL, alebo 1VV21AE) nájdete aj vhodnú fľaštičku s atramentom do tankových tlačiarní HP.


Články a najčastejšie otázky k farbám a náplniam do tlačiarní HP