Náplne a farby do tlačiarní Brother

Náplne a farby do tlačiarní Brother
Zadajte model tlačiarne alebo kód tonera/náplne
?
Najlepšie funguje vyhľadávanie podľa modelu tlačiarne. Ako zistíte názov svojho modelu? Poradíme vám v tomto návode.

Jednoduché vyhľadanie správneho produktu do vašej tlačiarne

V tejto kategórii nájdete farby do atramentových tlačiarní Brother. Tonerové cartridge nájdete v kategórii Tonery do tlačiarní Brother.

Vyberte si náplne a farby do tlačiarní Brother podľa modelu tlačiarne

Čo sú farby do tlačiarní Brother

Náplne do tlačiarní Brother sú špeciálne cartridge, ktoré atramentové tlačiarne Brother používajú na tlač dokumentov a fotografií. Náplne obsahujú atrament v rôznych farbách a vkladajú sa do tlačovej hlavy v tlačiarni.

Atramentové náplne sú spotrebným materiálom a je nutné ich pravidelne meniť. Náplne do atramentových tlačiarní Brother bývajú označené predponou LC alebo BT, číslom náplne a označením farby (napríklad LC-462BK, alebo BTD60BK).


Aké druhy farieb a náplní do tlačiarní Brother existujú?

Farby do tlačiarní Brother môžu byť originálne alebo neoriginálne. Originálne náplne sú vyrábané iba spoločnosťou Brother a majú zaručenú kvalitu a spoľahlivosť. Sú však tiež oveľa drahšie ako náplne neoriginálne.

Neoriginálne alebo kompatibilné náplne sú najlacnejšie farby do tlačiarne Brother. Sú to nové náplne od iných výrobcov, ktoré sú určené pre určitý typ tlačiarne Brother. V kvalite kompatibilných náplní však môžu byť veľké rozdiely. Preto v našej ponuke nájdete iba náplne od overených dodávateľov.

Väčšina novších atramentových cartridgov do tlačiarní Brother obsahuje čip, pomocou ktorého tlačiareň s náplňou komunikuje. Preto je dôležité, aby aj kompatibilné náplne obsahovali funkčný čip. Všetky nami ponúkané kompatibilné cartridge sú opatrené najnovším čipom, vďaka ktorému ich tlačiareň bez problémov načíta.

Pokiaľ sa pri nákupe u nás zaregistrujete, nakúpite farby do tlačiarne Brother za výhodnejšie ceny.

Kapacita náplní do tlačiarní Brother

Cartridge do tlačiarní Brother je možné zakúpiť v rôznych kapacitách. Lacnejšie náplne obsahujú menej atramentu a vytlačia menej strán (napríklad LC-462BK). Drahšie náplne obsahujú viac atramentu a vytlačia viac stránok (napríklad LC-462XLBK).

Cena za jednu vytlačenú stránku je vždy nižšia v prípade náplní s vysokou kapacitou. Vysokokapacitné náplne nájdete ich pod označením XL.

Atrament vo fľaštičkách do tankových tlačiarní Brother

Okrem atramentových cartridge ponúkame v e-shope TONERSYP aj atrament vo fľaštičkách do tankových tlačiarní Brother. Namiesto atramentových náplní používajú tankové tlačiarne Brother nádržky s atramentom, do ktorých sa atrament dopĺňa z fľaštičiek. Tankové tlačiarne sú tak šetrnejšie k životnému prostrediu aj k vašej peňaženke, pretože umožňujú dopĺňať atrament bez nutnosti meniť celú cartridge.

V našom e-shope nájdete fľaštičky s atramentom do tlačiarní Brother v rôznych farbách a objemoch. Sú označené predponou BT. Príkladom je fľaštička s atramentom BTD60BK do tlačiarne Brother-DCP T425W.

Ako nájsť správnu farbu do atramentovej tlačiarne Brother

Najľahšie farbu nájdete podľa modelu tlačiarne, ktorý je uvedený na samotnej tlačiarni. Modely tlačiarní Brother zvyčajne začínajú písmenami DCP alebo MFC a písmenom J. Napríklad Brother MFC-J2340DW alebo MFC-J2330DW.

Do vyhľadávacieho poľa stačí potom jednoducho zadať číslo modelu alebo jeho časť (ak hľadáte napríklad náplne do tlačiarne Brother MFC-J2340DW, stačí do poľa pre vyhľadanie zadať J2340). Môžete tiež zadať označenie náplne, ktorú hľadáte (napríklad LC-462XLBK).
Články a najčastejšie otázky k farbám a náplniam do tlačiarní Brother