Sprievodca nákupom

Našim cieľom je, aby nákup tonerov a náplní bol rýchlejší, jednoduchší a výhodnejší. Pozrite sa, ako môžete ľahko vyhľadať toner či náplň do vašej tlačiarne, ako si ľahko vytvoríte účet jedným klikom a ako si môžete uložiť tlačiarne, aby ste si už nemuseli lámať hlavu nad tým, do akej tlačiarne toner objednať.

1. Ako vyhľadať správny toner či náplň do tlačiarne

Správny toner či náplň do tlačiarne ľahko nájdete podľa modelu vašej tlačiarne.

Pozrite sa, ako na to:


2. Ako sa registrovať jedným kliknutím

Prihláste sa počas nákupu k vášmu účtu a nakupujte rýchlejšie, ľahšie a výhodnejšie. Tu je zoznam všetkých výhod, ktoré získate. Nemáte ešte vytvorený účet? Stačí jeden klik behom nákupu a účet máte hotový. Môžete tiež využiť krátky registračný formulár.

Pozrite sa, ako na to:

3.Uloženie tlačiarní pre ľahšie nákupy

Uložte si tlačiarne do vášho účtu a objednávajte ľahšie a rýchlejšie. Objednané produkty navyše označíme názvom vašej tlačiarne, takže budete presne vedieť kam patria. Tlačiarne si do účtu uložíte takto:

Nájdite správny toner, farbu či náplň do tlačiarne

Do vyhľadávacieho poľa nižšie jednoducho zadajte váš model tlačiarne alebo jeho časť (napríklad na vyhľadanie tonera do tlačiarne Samsung M2070W, stačí zadať M2070). Ak poznáte označenie konkrétneho tonera, ktorý potrebujete, môžete zadať aj to (napríklad MLT-D111L).