Toner pre Brother TN-247M renovovaný, DCP-L3510CDW/L3550CDW/HL-L3210CW - magenta PREMIUM

Magenta
flag Premium
flag Krajina pôvodu: Česká republika
Toner pre Brother TN-247M renovovaný, DCP-L3510CDW/L3550CDW/HL-L3210CW - magenta PREMIUM
ks v košíku
50.90 €
(42.42 € bez DPH)
Skladom 6-10 ks
Najneskôr v pondelok 24. 6. u Vás
Ceny a možnosti dopravy?
Farba
Magenta
Kapacita
2300 stránok
Typ
Renovovaný
Alternatíva za
TN-247M, TN247M
Záruka
Doživotná
Cena za 1 stránku
0,022 €

Mohlo by vás zaujímať

Popis

Týmto kvalitným renovovaným tonerom môžete nahradiť originálny toner Brother TN-247M, TN247M.

Tieto renovované tonery sú vyrobené z originálnych tonerov a obsahujú originálne čipy. Vďaka tomu ich na rozdiel od niektorých čínskych kompatibilných tonerov tlačiareň bez problémov prijme a fungujú po celú dobu životnosti.

Toner TN-247M, TN247M môžete použiť v týchto tlačiarňach:

Brother DCP-L3510CDW
Brother DCP-L3517CDW
Brother DCP-L3550CDW
Brother HL-L3210CW
Brother HL-L3230CDW
Brother HL-L3270CDW
Brother MFC-L3710CW
Brother MFC-L3730CDN
Brother MFC-L3750CDW
Brother MFC-L3770CDW

S tonerom TN-247M, TN247M vytlačíte 2300 strán pri 5% pokrytí.

Farba: magenta

Tieto renovované (alebo repasované) tonery do tlačiarní Brother sú kvalitnou a ekologickou alternatívou k originálnym tonerom Brother. Chcete znížiť náklady a zároveň tlačiť kvalitne, ekologickejšie a bez starosti o vašu tlačiareň? Potom sú práve tieto renovované tonery pre vás tie pravé.

  • Výsledkom profesionálnej renovácie tonerov Brother je toner, ktorý nielen pekne tlačí, ale je tiež šetrný k tlačiarni. Cieľom je dosiahnuť rovnakej kvality tlače ako s originálnymi tonermi Brother.
  • Z dôvodu zachovania kvality tlače dbáme na to, aby naše tonery boli vyrábané len z prázdnych originálnych tonerov a naplnené najkvalitnejším tonerovým práškom od overených výrobcov z Japonska, Južnej Kórey, USA a ďalších.
  • Zatiaľ čo sú lacné kompatibilné tonery do tlačiarní obvykle importované z Číny, renovované tonery sú často vyrábané v európskych krajinách, ako je napríklad Česká republika, Nemecko aj.
  • Vo vlastnom testovacom centre renovované tonery priebežne testujeme. Sledujeme a vyhodnocujeme nielen kvalitu tlače, ale aj spoľahlivosť a skutočnú kapacitu tonerov.
  • Renovované tonery sú ekologické, lebo sú vyrábané z prázdnych tonerov, ktoré by inak skončili na skládke. Tým, že používate renovovaný toner, pomáhate znížiť množstvo odpadu a šetríte zdroje.
  • Ak sa chcete dozvedieť ďalšie informácie a zaujímavosti nielen o renovovaných toneroch, pozrite sa na naše články a odpovede na často kladené otázky.

Najčastejšie otázky
našich zákazníkov

Články k produktu
Toner pre Brother TN-247M renovovaný, DCP-L3510CDW/L3550CDW/HL-L3210CW - magenta PREMIUM

Aká je záruka na neoriginálne tonery TONERSYP? Akú záruku poskytujeme na renovované a kompatibilné tonery do tlačiarní TONERSYP? A ako je možné ich v…
Musím k toneru do tlačiarne dokupovať čipy? Nemusíte. Všetky renovované a kompatibilné tonery dostanete kompletné a pripravené na použitie.
Kam vyhodiť prázdny toner? Možno práve riešite, kam s prázdnymi tonermi, ktoré sa vám v kancelárií váľajú a zbytočne zaberajú miesto.…
VIDEO: Na čo si dať pri výmene tonera pozor Tu je zoznam štyroch krokov, s ktorými správne nainštalujete toner do akejkoľvek laserovej tlačiarne a…
7 najčastejších závad laserových tlačiarní Brother a ich riešenie Zobrazila sa na displeji vašej tlačiarne chyba a tlačiareň nechce ďalej tlačiť? Vytlačené dokumenty sú…
Ako vyriešiť chybové hlásenia tonerov Brother TN-247 a TN-243 Zaskočila vás nepríjemná situácia, keď vaša tlačiareň Brother nechce akceptovať vložený toner TN-247 alebo…
Mám vybrať originálny, renovovaný, alebo kompatibilný toner? Skúsenosti, rozdiely a ako ich využiť. Došiel vám toner v tlačiarni a potrebujete náhradný? Ak ste už niekedy toner kupovali, pojmy originálne,…

Výhody pre všetkých

Istota dodania do druhého dňa
Viac ako 10 000 položiek skladom pripravených na odoslanie
Len poctivo otestované tonery
Nekupujte mačku vo vreci, ale nami preverené výrobky
Doživotná záruka na neoriginálne tonery
Všetky riziká nesieme my, vy nerušene tlačíte

Výhody pre registrovaných

Za nepoužité tonery peniaze naspäť
Do roka od nákupu nám môžete nepoužité neoriginálne tonery vrátiť a vziať si peniaze.
Nižšia cena vášho tovaru
Každý z 10 000 produktov u nás nakúpite lacnejšie ako bežní zákazníci.
Odvoz prázdnych tonerov zdarma
Čisté ruky, kancelária aj príroda? Použité odvezieme a ekologicky zlikvidujeme.