Budú neoriginálne tonery v mojej tlačiarni fungovať?

Túto otázku si kladie mnoho ľudí. Dôvodom obáv často býva nepríjemná skúsenosť s nekvalitnými neoriginálnymi tonermi z minulosti. Vaše obavy chápeme a stretávame sa s nimi pomerne často.

V čase, keď sme s predajom tonerov začínali sme často narážali na tonery veľmi pochybnej kvality, ktoré sa na trhu bežne vyskytovali a vyskytujú dodnes. Niektoré z nich nekvalitne tlačili už od prvej stránky, iné vytlačili málo stránok a ďalšie spôsobovali poškodenie iných dielov v tlačiarni.

Toto nepríjemné zistenie nás viedlo k tomu, že sme sa rozhodli tonery od rôznych dodávateľov starostlivo testovať na svojich vlastných tlačiarňach ešte predtým, než vám ich ponúkneme.

Testovanie tonerov je veľmi dôležité.
Vďaka dôkladnému testovaniu presne vieme, aké tonery vám dodávame.


Aby sme boli pri niektorých modeloch schopní dosiahnuť vysokej kvality a tú tiež udržať, začali sme tieto tonery sami vyrábať. To bol napríklad prípad všetkých tonerov do tlačiarní OKI. Ďalšie tonery potom odoberáme iba od starostlivo vybraných dodávateľov, pre ktorých je kvalita rovnako dôležitá ako pre nás.


Správne vybrané kompatibilné a renovované tonery

sú výbornou možnosťou ako šetriť náklady a pritom tlačiť kvalitne a bez starostí.


Sme presvedčení, že kvalitné neoriginálne tonery sú výbornou možnosťou ako šetriť náklady a pritom tlačiť kvalitne a bez starostí. Aj preto na všetky neoriginálne tonery, ktoré dodávame, poskytujeme doživotnú záruku.


Ako nájsť vhodný kompatibilný alebo renovovaný toner do vašej tlačiarne? Ľahko. Stačí zadať model tlačiarne alebo jeho časť do vyhľadávacieho poľa nižšie (napríklad na vyhľadanie tonera do tlačiarne Samsung Xpress M2070, stačí zadať M2070). Ak poznáte označenie konkrétneho tonera, ktorý potrebujete, môžete zadať aj to (napríklad MLT-D111L).