Informácie k aktuálnej situácii: Všetky objednávky vybavujeme v štandardnom režime.

Možnosti platby

Bežný bankový prevod

Zdarma

Tovar objednaný v našom internetovom obchode je možné platiť vopred na náš bankový účet vedený vo FIO banke. Objednávka sa považuje za uhradenú dňom pripísania hradenej čiastky na náš bankový účet.

Podrobné pokyny k platbe Vám zašleme spolu s potvrdením objednávky. Platba je na náš účet pripísaná spravidla do druhého pracovného dňa odo dňa zadania. Prevody v rámci FIO banky sú prevedené do niekoľkých minút. O prijatí platby Vás budeme informovať emailom.

Za platbu na bankový účet neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky. Samotný prevod bude Vašou bankou spoplatnený rovnako ako vnútroštátny prevod.

Bankový prevod

 

Bankové spojenie - číslo účtu

Prevod na účet vo FIO banke.

Číslo účtu: 2300735964/ 2010

IBAN: CZ2420100000002300735964

BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Adresa banky: Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1


Online platobný prevod

Zdarma

Ďalšia možnosť ako rýchlo a jednoducho zaplatiť za objednávku je online platba. Jedná sa o prevod z Vášho bankového účtu s tým, že platobná brána automaticky predvyplní všetky potrebné údaje a presmeruje Vás do internetového bankovníctva. Túto službu môžu využiť klienti týchto bánk:

Slovenská Sporiteľňa
UniCredit Bank
Tatra Banka
VÚB Banka
ČSOB
Sberbank

Potvrdenie o platbe dostanete spravidla do 1 hodiny po zadaní a autorizáciu príkazu rovnako ako v prípade platby platobnou kartou. Zásielka tak môže byť expedovaný ešte v deň objednávky.

 

Online prevod

 


Platba platobnou kartou

Zdarma

Ponúkame Vám niekoľko bezpečných a rýchlych bezhotovostných platobných metód, ktoré uľahčia Váš nákup a urýchli celý nákupný proces.

Jednou z možností je online platba platobnou kartou. Jedná sa o moderný a rýchly spôsob platenia, ktorý Vás navyše nestojí ani korunu. Akceptujeme všetky bežné platobné karty - VISA, VISA Electron, MasterCard, MasterCard Electronic a Diners Club International.

Platba kartou

 


Dobierka

Dobierka je jedným z najčastejších platobných spôsobov v slovenských internetových obchodoch. Pri tejto platobnej metode zaplatíte za tovar až v okamihu doručenia dopravcom, či osobného prevzatia v sietí Uloženka/Heureka Point.

Nevýhodou je vyššia cena a nutnosť platby v hotovosti.

 

1,10€

Dobírka