Informácie k aktuálnej situácii: Všetky objednávky vybavujeme v štandardnom režime. Viac informácii a doporučenia k nákupu máme pre vás tu.

100% záruka Tonersyp

Zakladáme si na tom, že nie sme iba obyčajní obchodníci s tonermi. Tlačiarňam skutočne rozumieme a náplne pre ne vyberáme tak, aby sme sa za svoju prácu nemuseli hanbiť. Nielen čo sa týka kvality tlače, ale aj s ohľadom na spoľahlivosť a na celkový pomer cena/výkon.

Našu prácu nielen sľubujeme ale hlavne garantujeme!

Predávame iba overené produkty. Tlačiarňam rozumieme a radi poradíme.
Ak odhliadneme od drahých originálnych náplní (či už tonerov alebo atramentových kaziet), stretnete sa na trhu s veľkou škálou rôzne kvalitných alternatívnych náplní. A Zďaleka nie všetky sú dostatočne kvalitné tak, aby neznižovali kvalitu tlače a životnosť samotnej tlačiarne. Hľadáme na trhu kvalitné náplne, testujeme ich kvalitu a tam, kde ju nenájdeme v dobrom pomere cena/výkon náplne i sami vyrábame. U nás máte záruku, že dodaný tovar je kvalitný!
Istota správneho výberu alebo 100% peňazí späť aj po otvorení.
Rozumieme tomu, že sa človek môže pri objednávke pomýliť. A taktiež vieme, že na to bohužiaľ často príde až keď toner rozbalí a do tlačiarne nepasuje.

Pri nákupe našich alternatívnych tonerov, tento problém odpadá. Garantujeme Vám totiž výmenu za správny toner v rovnakej hodnote. A to aj po otvorení balenia!
V prípade poškodenia tlačiarne zaistíme jej opravu ZDARMA.
Seriózneho partnera väčšinou poznáte, až keď sa niečo nepodarí. Aj napriek všetkej snahe vybrať čo najkvalitnejšie tonery a atramentové kazety nemôžeme vylúčiť nejaký problém. Stáva sa to i s originálnymi náplňami.

My si ale za svojou prácou stojíme a v prípade spôsobenia závady na tlačiarni nami dodanými tonermi garantujeme opravu na naše náklady.
Nezávislé hodnotenie na Heureka.sk.
Heureka.sk si vybudovala za dobu svojej existencie renomé nezávislej platformy, kde zákazníci môžu slobodne komentovať kvalitu práce všetkých dodávateľov. Vrátane nás.

Zakladáme si na tom, že naše hodnotenie je trvalo blízko maximálnym 100%. Presvedčiť sa o tom môžete sami na stránke Heuréky
V prípade tovaru skladom 3. pracovný deň u Vás, alebo doprava ZDARMA.
Bežne objednávaný tovar držíme skladom. A skladom u nás znamená, že sme schopní ho okamžite odoslať k Vám, nielen že tovar je niekde u nášho dodávateľa.

Rýchlu objednávku v prípade tovaru označeného "Skladom" tak pre Vás garantujeme: ak objednáte v pracovné dni do 14. hodiny, toner Vám od nás príde do 48 hodín. A ak nie, dopravu máte od nás ZDARMA.
Vhodné aj pre tlačiarne v záruke.
Výrobcovia tlačiarní Vás samozrejme budú presviedčať, že po dobu záruky MUSÍTE používať originálne náplne. Nemajú pravdu! Toto tvrdenie dokonca odporuje európskej legislatíve. Výrobcovia zarábajú na predražených náplniach a Vy ste tí, kto to platí.

Ak budete používať nami dodávané náplne, garantujeme Vám pomoc s riešením prípadnej reklamácie tak, aby prebehla rovnako, ako keby ste používali náplne originálne.

Nestačia Vám vyššie uvedené garancie a máte ďalšie otázky?

Neváhajte nás kontaktovať!