Informácie k aktuálnej situácii: Všetky objednávky vybavujeme v štandardnom režime.

Možnosti dopravy

Slovenská pošta

Zakúpený tovar je možné zaslať Slovenskou poštou za výhodnú cenu. O odoslaní zásielky Vás budeme informovať emailom spolu s číslom balíku cez ktorý je možné zásielku sledovať. Slovenskou poštou je možné prepravovať zásielky do 30 kg. Dodacia doba je spravidla 2-3 pracovné dni od odoslania.

Túto službu odporúčame využiť hlavne konečným spotrebiteľom. Výhodou je dlhšia doba uloženia na Vašej pobočke Slovenskej pošty. Pri nákupe nad 75€ vrátane DPH je doprava Slovenskou poštou zdarma.

4,99€ (+1,10 € dobierka)

Slovenská pošta

UPS

Doprava prepravnou službou UPS s garantovanou dobou doručenia do 48 hodín od odoslania. To je ďalšia alternatíva prepravy, ktorú Vám, našim zákazníkom, ponúkame. Prepravnou službou UPS je dodávame zásielky do 50kg. O odoslaní budete informovaní prostredníctvom emailovej správy s možnosťou sledovania zásielky.

Odporúčame hlavne firmám. Doprava pri nákupe nad 75€ vrátane DPH je zdarma.

5,49€ (+1,10€ dobierka)

UPS prepravná služba

Osobný odber Uloženka, DPD Parcel Shop

Zakúpené tonery a ďalší tovar možno tiež výhodne vyzdvihnúť prostredníctvom služby Uloženka.

Osobné vyzdvihnutie je možné ako po platbe vopred, tak pri platbe na dobierku. V druhom prípade zaplatíte hodnotu zásielky priamo na odbernom mieste. Tovar bude pripravené k odberu do 3-4 pracovných dní od odoslania. O odoslaní Vás budeme informovať emailom a SMS správou. Pri nákupe nad 75€ je doprava zdarma.

Ide o najlacnejší spôsob dopravy.

3,79€ (1,10€ dobierka)

Heureka point

Uloženka