Informácie k aktuálnej situácii: Všetky objednávky vybavujeme v štandardnom režime. Viac informácii a doporučenia k nákupu máme pre vás tu.

5 otázok, ktoré položte svojmu dodávateľovi pred nákupom neoriginálnych tonerov do tlačiarní OKI.

Rozmýšľate o úspore nákladov a nákupe neoriginálnych tonerov pre tlačiareň OKI? Nie ste si istí, ako si môžete overiť kvalitu ešte pred nákupom? Pretože sú tlačiarne OKI veľmi chúlostivé na kvalitu používaných tonerov, tu je 5 otázok, ktoré vám pri výbere pomôžu.

Vykonávate interné testy kvality tlače?

Aj keď sa testovanie vlastných produktov môže zdať ako samozrejmosť, faktom je, že väčšina predajcov netestuje kvalitu ponúkaných neoriginálnych tonerov. Kvôli špecifickému tlačovému systému OKI je totiž test kvality tlače zložitejší a vyžaduje väčšie časové, materiálne a finančné investície.

Pýtajte sa teda, či predajca kvalitu tlače testuje. Ak nie, je potom preňho náročné zodpovedať detailné dotazy a riešiť prípadné problémy s kvalitou tlače.

 

Kto je výrobcom vašich tonerových kaziet?

Spýtajte sa svojho predajcu, kto nimi ponúkané neoriginálne tonery pre tlačiarne OKI vyrába. Ak je toner označený ako tzv. kompatibilný, je pravdepodobné, že pochádza z Číny. Väčšina týchto tonerov patrí do najlacnejšej kategórie a ich kvalita je veľmi nízka.

 

Testujete funkčnosť čipov?

Ak predajcovia tonery sami nevyrábajú, je veľmi komplikované otestovať čip na všetkých tonerových kazetách, ktoré predáva. Ak tonery vyrábajú sami, často majú pocit, že vďaka jednoduchej konštrukcii tonerov nie je čo testovať.

Čipy na toneroch teda testuje len minimum výrobcov a je preto na mieste sa uistiť, že práve Váš dodávateľ ich testuje. V priebehu testu je totiž možné zistiť, či je konkrétny čip funkčný, nefunkčné kusy ihneď vyradiť a predísť tomu, aby sa dostali medzi vás.

 

Aký je vplyv na životnosť zobrazovacieho valca?

Z našej skúsenosti vieme, že menej kvalitné neoriginálne tonery pre tlačiarne OKI znižujú životnosť zobrazovacieho valca. Kvalita tlače sa potom zníži ešte pre tým, než tlačiareň zahlási nutnosť jeho výmeny. Bohužiaľ mnoho predajcov toto tají, alebo o tom nevie.

S kvalitnými renovovanými tonermi vydrží zobrazovací jednotka po celú svoju životnosť. Dokonca si potom môžete jeho životnosť predĺžiť vyresetovaním a niekoľko ďalších stoviek strán pokračovať v kvalitnej tlači.

 

Poskytujete záruku na stroj?

Dôležitá je aj otázka poskytnutia záruky na tlačiareň pri použití neoriginálnych tonerov. Seriózni predajcovia sú si vedomí toho, že ich produkty problémy nespôsobujú. A ak by sa náhodou vyskytol nejaký problém, s jeho riešením aktívne pomôžu.

Kvalitní predajcovia sú taktiež proti riziku poistení a v prípade poškodenia tak opravu uhradí poisťovňa.

 

Vieme, že uvedené postupy a garancie sú pre bezproblémové fungovanie vašej tlačiarne zásadné. Kladieme preto na ne pri vývoji a výrobe tonerov pre tlačiarne OKI veľký dôraz.

 

Vyhľadať toner pre moju tlačiareň OKI

 

 

Recenzie našich renovovaných tonerov pre tlačiarne OKI od zákazníkov z českého serveru Heureka.cz:

Recenzie OKI tonerov

 

 

Vyhľadať toner pre moju tlačiareň OKI